Suplování:   Čtvrtek 24.11.2022 (3 týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Chmelař Milan

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Krámek Václav

 

-

>>

ŠKA

-

-

-

-

-

           

Morávek Pavel

             

..

-

-

-

-

-

-

 

Bennett Michaela

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Beňo Martin

-

-

-

-

-

BŇO

BŇO

....

-

-

-

       

Kejdová Petra

               

-

-

-

-

-

-

 

Koubová Jitka

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Koudelková Eva

 

-

....

..

....

>>

ŠME

-

-

-

-

-

-

-

-

Koukolík Tomáš

               

-

-

-

-

-

-

 

Machková Iva

   

....

-

-

-

..

-

             

Maredová Jana

             

>>

....

-

-

-

-

-

 

Pešková Vendula

-

-

KAR

-

KAR

BŇO

..

..

..

           

Raška Pavel

 

..

                         

Raška Pavel

   

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Šprincová Hana

 

-

-

-

-

-

-

-

             

Švejdová Dana

 

-

-

-

-

-

-

-

             

Tuscherová Jitka

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Tvrdá Markéta

 

..

....

....

..

..

-

-

..

..

-

-

-

-

 

Vaculík Luboš

-

-

-

-

ŠKA

HEŘ

BEH

..

....

-

         

Vaňková Zuzana

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

P12

     

Absc

Absc

Absc

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Morávek Pavel

4.hod

navíc

ANJ

D3 (D1ZŠ)

(302)

 

Běhounková Lucie

6.hod

supl. (VAC)

TEV

2.B (Chl)

(S1TV)

 

Beňová Zuzana

5.hod

změna

NJ2

1.G (1GN1)

(115)

 
 

5.hod

spojeno (Pk)

NJ2

1.G (1GFR)

(115)

 
 

6.hod

spojeno (BEŇ)

NJ2

1.G (1GN2)

(115)

 

Bruna Jiří

3.hod

navíc

MAT

D3 (D1ZŠ)

(310)

 

Freudlová Jitka

3.hod

změna

ANJ

4.B (ANJ2)

(110)

 
 

4.hod

změna

ANJ

4.B (ANJ2)

(103)

 
 

5.hod

změna

KoAJ

4.B (ANJ2)

(110)

 

Heřmánková Jindřiška

5.hod

spojeno (VAC)

TEV

2.G (Chl)

(S0TV)

 

Jašek David

1.hod

navíc

OBV

2.C

(202)

 
 

2.hod

přesun <<

OBV

4.C

(109)

z 1.hod

 

2.hod

přesun >>

OBV

2.C

 

na 25.11. 2.hod

Karbanová Jana

2.hod

spojeno (Pk)

ANJ

1.C (1C1)

(112)

 
 

2.hod

změna

ANJ

1.C (1C2)

(112)

 
 

3.hod

navíc

ANJ

2.C

(202)

 
 

4.hod

změna

ANJ

1.B (eko2)

(110)

 
 

4.hod

spojeno (Pk)

ANJ

1.B (eko1)

(110)

 
 

6.hod

navíc

ANJ

D5 (ZŠ)

(209)

 
 

7.hod

navíc

ANJ

D5 (ZŠ)

(209)

 
 

8.hod

navíc

KAJ1

D5 (ZŠKo)

(103)

 
 

9.hod

navíc

KAJ1

D5 (ZŠKo)

(103)

 
 

10.hod

navíc

KAJ1

D5 (ZŠKo)

(103)

 

Koubová Jitka

2.hod

přesun <<

TEC

2.C

(202)

z 25.11. 2.hod

 

4.hod

navíc

TCHP

1.C

(112)

 

Koza Oldřich

2.hod

navíc

TEC

D5

(209)

 
 

3.hod

navíc

TEC

D5

(209)

 
 

4.hod

přesun <<

TEC

4.C

(109)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TEC

4.C

(109)

z (18.11. 6.hod)

 

7.hod

navíc

TEC

D3

(305)

 
 

8.hod

navíc

TEC

D3

(305)

 
 

9.hod

navíc

TEC

D3

(305)

 

Maredová Jana

5.hod

přesun <<

OCŽP

1.B

(112)

z 7.hod

Maxová Alena

5.hod

navíc

OACH

1.C

(302)

 

Škapová Hedvika

3.hod

spojeno (VKR)

TEV

3.C (Chl)

(S1TV)

 
 

4.hod

spojeno (VAC)

TEV

3.B (Chl)

(S1TV)

 

Šmejkalová Helena

6.hod

supl. (KOUD)

ACH

2.C

(202)

 

Vaňková Zuzana

5.hod

navíc

FCH

D3

(209)

 

Vondrová Petra

1.hod

přesun <<

ČJL

4.C

(109)

z 23.11. 2.hod

 

2.hod

navíc

ČJL

D3 (D1ZŠ)

(310)

 

Vrbenská Eva

4.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 
 

5.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 
 

6.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 
 

7.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 
 

8.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 
 

9.hod

navíc

ACH

D5 (sk2)

(317)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

ANJ

1A11

 

odpadá

 

(Pk)

 

8.hod

ANJ

1A11

 

odpadá

 

(Pk)

1.B

4.hod

ANJ

eko2

(110)

změna

Karbanová Jana

 
 

4.hod

ANJ

eko1

(110)

spojí

Karbanová Jana

(Pk)

 

5.hod

OCŽP

 

(112)

přesun <<

Maredová Jana

z 7.hod

 

7.hod

OCŽP

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.C

2.hod

ANJ

1C1

(112)

spojí

Karbanová Jana

(Pk)

 

2.hod

ANJ

1C2

(112)

změna

Karbanová Jana

 
 

4.hod

TCHP

 

(112)

navíc

Koubová Jitka

 
 

5.hod

OACH

 

(302)

navíc

Maxová Alena

 

1.G

5.hod

NJ2

1GN1

(115)

změna

Beňová Zuzana

 
 

5.hod

NJ2

1GN2

(115)

spojí

Beňová Zuzana

(BEŇ)

 

5.hod

NJ2

1GFR

(115)

spojí

Beňová Zuzana

(Pk)

 

6.hod

NJ2

1GN2

(115)

spojí

Beňová Zuzana

(BEŇ)

 

6.hod

FRJ

1GFR

 

odpadá

 

(Pk)

2.A

8.hod

BIM

1MOU

 

odpadá

 

(TVM)

 

9.hod

BIM

1MOU

 

odpadá

 

(TVM)

2.B

6.hod

TEV

Chl

(S1TV)

supluje

Běhounková Lucie

(VAC)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(MACH)

2.C

1.hod

OBV

 

(202)

navíc

Jašek David

 
 

2.hod

TEC

 

(202)

přesun <<

Koubová Jitka

z 25.11. (Pá) 2.hod

 

3.hod

ANJ

 

(202)

navíc

Karbanová Jana

 
 

6.hod

ACH

 

(202)

supluje

Šmejkalová Helena

(KOUD)

2.G

5.hod

TEV

Chl

(S0TV)

spojí

Heřmánková Jindřiška

(VAC)

3.A

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(VAC)

3.B

1.hod

TEC

MOU

 

odpadá

 

(RAŠ)

 

4.hod

TEV

Chl

(S1TV)

spojí

Škapová Hedvika

(VAC)

3.C

3.hod

TEV

Chl

(S1TV)

spojí

Škapová Hedvika

(VKR)

 

7.hod

ANJ

KV1

 

odpadá

 

(MOR)

4.B

3.hod

ANJ

ANJ2

(110)

změna

Freudlová Jitka

 
 

4.hod

ANJ

ANJ2

(103)

změna

Freudlová Jitka

 
 

5.hod

KoAJ

ANJ2

(110)

změna

Freudlová Jitka

 

4.C

1.hod

ČJL

 

(109)

přesun <<

Vondrová Petra

z 23.11. (St) 2.hod

 

2.hod

OBV

 

(109)

přesun <<

Jašek David

z 1.hod

 

4.hod

TEC

 

(109)

přesun <<

Koza Oldřich

z 5.hod

 

5.hod

TEC

 

(109)

přesun <<

Koza Oldřich

z (18.11. 6.hod)

D3

2.hod

ČJL

D1ZŠ

(310)

navíc

Vondrová Petra

 
 

3.hod

MAT

D1ZŠ

(310)

navíc

Bruna Jiří

 
 

4.hod

ANJ

D1ZŠ

(302)

navíc

Morávek Pavel

 
 

5.hod

FCH

 

(209)

navíc

Vaňková Zuzana

 
 

7.hod

TEC

 

(305)

navíc

Koza Oldřich

 
 

8.hod

TEC

 

(305)

navíc

Koza Oldřich

 
 

9.hod

TEC

 

(305)

navíc

Koza Oldřich

 

D5

2.hod

TEC

 

(209)

navíc

Koza Oldřich

 
 

3.hod

TEC

 

(209)

navíc

Koza Oldřich

 
 

4.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

5.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

6.hod

ANJ

(209)

navíc

Karbanová Jana

 
 

6.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

7.hod

ANJ

(209)

navíc

Karbanová Jana

 
 

7.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

8.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

8.hod

KAJ1

ZŠKo

(103)

navíc

Karbanová Jana

 
 

9.hod

KAJ1

ZŠKo

(103)

navíc

Karbanová Jana

 
 

9.hod

ACH

sk2

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

10.hod

KAJ1

ZŠKo

(103)

navíc

Karbanová Jana

 

 

 

Suplování:   Pátek 25.11.2022 (3 týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Chmelař Milan

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Krámek Václav

 

-

-

>>

..

..

>>

-

-

           

Morávek Pavel

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Hrubý Jiří

 

-

-

-

-

-

-

               

Hřídel Karel

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Kejdová Petra

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Koubová Jitka

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Koudelková Eva

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Koukolík Tomáš

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Mikulášková Romana

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Pešková Vendula

-

-

-

....

 

KAR

-

-

-

           

Presová Kateřina

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Raška Pavel

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Škapová Hedvika

-

-

-

-

..

..

-

               

Šlesingerová Romana

             

-

-

-

-

-

-

-

 

Tvrdá Markéta

 

..

KOU

-

-

KON

..

-

-

-

-

-

-

-

 

Vaňková Zuzana

 

-

....

....

..

>>

>>

-

-

-

-

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

112

 

Absc

Absc

                       

115

     

Absc

Absc

                   

115A

     

Absc

Absc

                   

115B

     

Absc

Absc

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balážová Romana

3.hod

přesun <<

ČJL

2.C

(202)

z 29.11. 4.hod

Jašek David

2.hod

přesun <<

OBV

2.C

(202)

z 24.11. 2.hod

Karbanová Jana

5.hod

spojeno (Pk)

ANJ

1.C (1C1)

(112)

 

Kolín Ondřej

5.hod

supl. (TVM)

FYZ

1.A (1Ate)

(309)

 

Koubová Jitka

2.hod

supl. (TVM)

BIE

1.C (1C1)

(220)

 
 

2.hod

přesun >>

TEC

2.C

 

na 24.11. 2.hod

Koza Oldřich

4.hod

přesun <<

TEC

4.C

(102)

z 23.11. 7.hod

 

5.hod

navíc

TEC

4.C

(202)

 

Pešková Vendula

4.hod

změna

ANJ

1.B (eko1)

(401)

 

Šimková Vanda

4.hod

navíc

MSV

3.C

(305)

 

Vondrová Petra

6.hod

přesun <<

ČJL

4.C

(109)

z 30.11. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

FYZ

1Ate

(309)

supluje

Kolín Ondřej

(TVM)

 

5.hod

ACH

1AAP

 

přesun >>

 

na 22.11. (Út) 7.hod

 

6.hod

TEC

1Ate

 

odpadá

 

(TVM)

 

6.hod

ACH

1AAP

 

přesun >>

 

na 22.11. (Út) 8.hod

1.B

4.hod

ANJ

eko1

(401)

změna

Pešková Vendula

 

1.C

1.hod

BIE

1C1

 

odpadá

 

(TVM)

 

2.hod

BIE

1C1

(220)

supluje

Koubová Jitka

(TVM)

 

5.hod

ANJ

1C1

(112)

spojí

Karbanová Jana

(Pk)

2.C

2.hod

OBV

 

(202)

přesun <<

Jašek David

z 24.11. (Čt) 2.hod

 

3.hod

ČJL

 

(202)

přesun <<

Balážová Romana

z 29.11. (Út) 4.hod

3.C

4.hod

MSV

 

(305)

navíc

Šimková Vanda

 

4.C

4.hod

TEC

 

(102)

přesun <<

Koza Oldřich

z 23.11. (St) 7.hod

 

5.hod

TEC

 

(202)

navíc

Koza Oldřich

 
 

6.hod

ČJL

 

(109)

přesun <<

Vondrová Petra

z 30.11. (St) 2.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 28.11.2022 (4 týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

 

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

             

4.C

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Krámek Václav

                 

-

-

-

     

Bašusová Iva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Běhounková Lucie

-

-

-

-

-

....

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Kejdová Petra

 

-

-

-

..

..

....

..

..

..

         

Koudelková Eva

-

-

-

-

....

BAL

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Koza Oldřich

-

..

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Niederlová Helena

 

BRU

KAR

MAR

ŠIM

....

                 

Presová Kateřina

               

-

           

Vrbenská Eva

..

..

..

..

..

..

....

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balážová Romana

5.hod

supl. (KOUD)

ČJL

2.C

(202)

 

Bruna Jiří

1.hod

supl. (NIE)

MAT

2.G

(110)

 

Karbanová Jana

2.hod

supl. (NIE)

ANJ

2.G

(110)

 
 

3.hod

odpadá

KoAJ

4.A (TEC)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

KoAJ

4.A (TEC)

 

exkurze

Maredová Jana

3.hod

supl. (NIE)

BIO

1.G

(116)

 

Šimková Vanda

4.hod

supl. (NIE)

MSV

3.C

(305)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(BEH)

1.B

7.hod

OACH

eko1

 

odpadá

 

(KOUD)

 

8.hod

OACH

eko1

 

odpadá

 

(KOUD)

1.C

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(BEH)

1.G

3.hod

BIO

 

(116)

supluje

Maredová Jana

(NIE)

2.C

5.hod

ČJL

 

(202)

supluje

Balážová Romana

(KOUD)

2.G

1.hod

MAT

 

(110)

supluje

Bruna Jiří

(NIE)

 

2.hod

ANJ

 

(110)

supluje

Karbanová Jana

(NIE)

3.C

4.hod

MSV

 

(305)

supluje

Šimková Vanda

(NIE)

 

 

Suplování:   Úterý 29.11.2022 (4 týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Krámek Václav

4.hod

přesun <<

MAT

2.C

(202)

z 25.11. 3.hod

Balážová Romana

4.hod

přesun >>

ČJL

2.C

 

na 25.11. 3.hod

Bruna Jiří

9.hod

navíc

MAT

D1 (D1ZŠ)

(109)

 

Hrubý Jiří

4.hod

navíc

ICT

D1 (D1ZŠ)

(401)

 
 

5.hod

navíc

ICT

D1 (D1ZŠ)

(401)

 
 

6.hod

navíc

ICT

D1 (D1ZŠ)

(401)

 
 

7.hod

navíc

FYZ

D1 (D1ZŠ)

(109)

 

Koubová Jitka

3.hod

navíc

TEC

D2 (D1kv)

(312)

 
 

4.hod

navíc

TEC

D2 (D1kv)

(312)

 
 

8.hod

navíc

BIM

D2

(102)

 
 

9.hod

navíc

BIM

D2

(102)

 

Koukolík Tomáš

2.hod

navíc

ANJ

D2 (D1ZŠ)

(102)

 
 

3.hod

navíc

ANJ

D1 (D1ZŠ)

(120)

 

Maxová Alena

2.hod

navíc

OACH

D1

(110)

 
 

6.hod

navíc

OCHB

D2

(102)

 
 

7.hod

navíc

OCHB

D2

(102)

 

Raška Pavel

10.hod

navíc

TEC

D2 (D1MO)

(303)

 

Vondrová Petra

1.hod

navíc

ČJL

D1 (D1ZŠ)

(116)

 
 

5.hod

navíc

ČJL

D2 (D1ZŠ)

(310)

 
 

8.hod

navíc

ČJL

D1 (D1ZŠ)

(109)

 
 

10.hod

navíc

ČJL

D1 (D1ZŠ)

(109)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.C

4.hod

MAT

 

(202)

přesun <<

Krámek Václav

z 25.11. (Pá) 3.hod

D1

1.hod

ČJL

D1ZŠ

(116)

navíc

Vondrová Petra

 
 

2.hod

OACH

 

(110)

navíc

Maxová Alena

 
 

3.hod

ANJ

D1ZŠ

(120)

navíc

Koukolík Tomáš

 
 

4.hod

ICT

D1ZŠ

(401)

navíc

Hrubý Jiří

 
 

5.hod

ICT

D1ZŠ

(401)

navíc

Hrubý Jiří

 
 

6.hod

ICT

D1ZŠ

(401)

navíc

Hrubý Jiří

 
 

7.hod

FYZ

D1ZŠ

(109)

navíc

Hrubý Jiří

 
 

8.hod

ČJL

D1ZŠ

(109)

navíc

Vondrová Petra

 
 

9.hod

MAT

D1ZŠ

(109)

navíc

Bruna Jiří

 
 

10.hod

ČJL

D1ZŠ

(109)

navíc

Vondrová Petra

 

D2

2.hod

ANJ

D1ZŠ

(102)

navíc

Koukolík Tomáš

 
 

3.hod

TEC

D1kv

(312)

navíc

Koubová Jitka

 
 

4.hod

TEC

D1kv

(312)

navíc

Koubová Jitka

 
 

5.hod

ČJL

D1ZŠ

(310)

navíc

Vondrová Petra

 
 

6.hod

OCHB

 

(102)

navíc

Maxová Alena

 
 

7.hod

OCHB

 

(102)

navíc

Maxová Alena

 
 

8.hod

BIM

 

(102)

navíc

Koubová Jitka

 
 

9.hod

BIM

 

(102)

navíc

Koubová Jitka

 
 

10.hod

TEC

D1MO

(303)

navíc

Raška Pavel

 

 

 

Suplování:   Středa 30.11.2022 (4 týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Freudlová Jitka

     

-

                     

Koubová Jitka

       

....

-

-

               

Petříčková Michaela

     

-

-

                   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

115

     

Absc

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Krámek Václav

2.hod

přesun <<

MAT

4.C

(109)

z 25.11. 6.hod

Galeová Petra

3.hod

změna

NJ2

2.G (1GNB)

(P12)

 

Karbanová Jana

8.hod

navíc

KAJ1

D4 (D1ZŠ)

(102)

 
 

9.hod

navíc

KAJ1

D4 (D1ZŠ)

(104)

 
 

10.hod

navíc

KAJ1

D4 (D1ZŠ)

(104)

 

Kejdová Petra

6.hod

navíc

BIM

D4

(309)

 
 

7.hod

navíc

BIM

D4

(309)

 

Koza Oldřich

2.hod

navíc

TEC

D4

(305)

 
 

4.hod

navíc

TEC

D4

(309)

 

Šlesingerová Romana

4.hod

odpadá

EKO

3.C

 

zrušeno

Vaňková Zuzana

4.hod

navíc

FCH

3.C

(305)

 

Vondrová Petra

2.hod

přesun >>

ČJL

4.C

 

na 25.11. 6.hod

 

3.hod

navíc

ČJL

D4 (D1ZŠ)

(305)

 
 

5.hod

navíc

ČJL

D4 (D1ZŠ)

(309)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.G

3.hod

NJ2

1GNB

(P12)

změna

Galeová Petra

 

3.C

4.hod

FCH

 

(305)

navíc

Vaňková Zuzana

 

4.C

2.hod

MAT

 

(109)

přesun <<

Krámek Václav

z 25.11. (Pá) 6.hod

D4

2.hod

TEC

 

(305)

navíc

Koza Oldřich

 
 

3.hod

ČJL

D1ZŠ

(305)

navíc

Vondrová Petra

 
 

4.hod

TEC

 

(309)

navíc

Koza Oldřich

 
 

5.hod

ČJL

D1ZŠ

(309)

navíc

Vondrová Petra

 
 

6.hod

BIM

 

(309)

navíc

Kejdová Petra

 
 

7.hod

BIM

 

(309)

navíc

Kejdová Petra

 
 

8.hod

KAJ1

D1ZŠ

(102)

navíc

Karbanová Jana

 
 

9.hod

KAJ1

D1ZŠ

(104)

navíc

Karbanová Jana

 
 

10.hod

KAJ1

D1ZŠ

(104)

navíc

Karbanová Jana

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (4 týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Morávek Pavel

3.hod

navíc

ANJ

D3 (D1ZŠ)

(115)

 
 

4.hod

navíc

ANJ

D3 (D1ZŠ)

(115)

 

Bruna Jiří

4.hod

navíc

MAT

D5 (ZŠ)

(305)

 

Jašek David

2.hod

navíc

OBV

D3 (D1ZŠ)

(209)

 

Vondrová Petra

2.hod

navíc

ČJL

D5 (ZŠ)

(310)

 
 

3.hod

navíc

ČJL

D5 (ZŠ)

(305)

 
 

5.hod

navíc

ČJL

D3 (D1ZŠ)

(112)

 
 

6.hod

navíc

ČJL

D3 (D1ZŠ)

(112)

 
 

7.hod

navíc

ČJL

D3 (D1ZŠ)

(112)

 
 

8.hod

navíc

ČJL

D3 (D1ZŠ)

(112)

 

Vrbenská Eva

5.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 
 

6.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 
 

7.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 
 

8.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 
 

9.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 
 

10.hod

navíc

ACH

D5 (sk1)

(317)

 

Změny v rozvrzích tříd:

D3

2.hod

OBV

D1ZŠ

(209)

navíc

Jašek David

 
 

3.hod

ANJ

D1ZŠ

(115)

navíc

Morávek Pavel

 
 

4.hod

ANJ

D1ZŠ

(115)

navíc

Morávek Pavel

 
 

5.hod

ČJL

D1ZŠ

(112)

navíc

Vondrová Petra

 
 

6.hod

ČJL

D1ZŠ

(112)

navíc

Vondrová Petra

 
 

7.hod

ČJL

D1ZŠ

(112)

navíc

Vondrová Petra

 
 

8.hod

ČJL

D1ZŠ

(112)

navíc

Vondrová Petra

 

D5

2.hod

ČJL

(310)

navíc

Vondrová Petra

 
 

3.hod

ČJL

(305)

navíc

Vondrová Petra

 
 

4.hod

MAT

(305)

navíc

Bruna Jiří

 
 

5.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

6.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

7.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

8.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

9.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 
 

10.hod

ACH

sk1

(317)

navíc

Vrbenská Eva

 

 

 

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (4 týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.B

   

EXK

EXK

EXK

EXK

                 

1.G

     

KULT

KULT

KULT

KULT

               

2.G

     

KULT

KULT

KULT

KULT

KULT

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Běhounková Lucie

     

ŠKA

-

-

-

               

Bruna Jiří

     

VON

-

KEJ

..

               

Kolář Jan

     

..

..

-

-

-

             

Maredová Jana

   

....

MACH

..

-

                 

Mikulášková Romana

   

..

KON

VON

....

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Beňo Martin

5.hod

odpadá

ZSV

2.G

 

kultura

 

6.hod

odpadá

ZSV

1.G

 

kultura

Dlabal Martin

5.hod

odpadá

ZEKO

1.G

 

kultura

 

6.hod

odpadá

ZEKO

2.G

 

kultura

Kejdová Petra

5.hod

supl. (BRU)

BIM

3.C

(305)

 

Kolín Ondřej

3.hod

supl. (MIK)

CHEK

2.B

(310)

 

Machková Iva

3.hod

supl. (MAR)

BIE

4.B (EKO)

(210)

 

Niederlová Helena

3.hod

odpadá

ČJL

2.G

 

kultura

 

4.hod

odpadá

ČJL

2.G

 

kultura

Škapová Hedvika

3.hod

supl. (BEH)

TEV

1.C (Dív)

(ZRGS)

 

Vondrová Petra

3.hod

supl. (BRU)

ČJL

4.A

(312)

 
 

4.hod

supl. (MIK)

ČJL

2.B

(310)

 
 

5.hod

odpadá

ČJL

1.B

 

exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3.hod

TEV

Dív

(ZRGS)

supluje

Škapová Hedvika

(BEH)

2.B

3.hod

CHEK

 

(310)

supluje

Kolín Ondřej

(MIK)

 

4.hod

ČJL

 

(310)

supluje

Vondrová Petra

(MIK)

3.C

5.hod

BIM

 

(305)

supluje

Kejdová Petra

(BRU)

4.A

3.hod

ČJL

 

(312)

supluje

Vondrová Petra

(BRU)

 

6.hod

MSV

   

odpadá

 

(BRU)

4.B

3.hod

BIE

EKO

(210)

supluje

Machková Iva

(MAR)

Pedagogický dohled u třídy:

1.G, 3.- 6. hod - Běhounková Lucie, Kolář Jan

2.G, 3.- 7. hod - Kolář Jan

 

Zpracováno v systému Bakaláři