Nahoru

  

KONZULTACE VYUČUJÍCÍCH SŠ
VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

vyučující budova týden 1 (lichý) týden 2 (sudý) týden 3 (lichý) týden 4 (sudý)
Mgr. Balážová RomanaPodskalskáSt 13:30-14:00St 14:10-14:40St 14:10-14:40St 14:10-14:40
Bašusová IvaPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Mgr. Bennett MichaelaPodskalskáČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
Mgr. Beňo MartinPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Mgr. Beňová ZuzanaPodskalskáČt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45
Ing. Braný PavelPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Ing. Divoký JiříNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:46Pá 7:00-7:47Pá 7:00-7:48
Ing. Dlabal MartinPodskalskáPo 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40
Mgr. Enderlová RadkaPodskalskáSt 7:00-7:45St 7:00-7:45Út 14:10-14:50St 7:00-7:45
Mgr. Gubová AlexandraNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:56Út 14:10-14:57Út 14:10-14:58
Mgr. Hamšíková EvaPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Mgr. Heřmánková JindřiškaPodskalskáSt 13:30-14:00St 12:30-13:15St 13:30-14:00St 13:30-14:00
Ing. Hrubý JiříPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Ing. Hřídel KarelNavrátilovaPá 12:30-13:15Pá 12:30-13:16Pá 12:30-13:17Pá 12:30-13:18
Ing. Chmelař MilanPodskalskáPo 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45
Mgr. Chvalovská DanaPodskalskáČt 15:00-15:30Čt 14:10-14:40Čt 15:00-15:30Čt 15:50-16:10
Mgr. Karbanová JanaPodskalskáPá 13:20-14:20Pá 13:20-14:21Pá 13:20-14:22Pá 13:20-14:22
Ing. Kejdová PetraPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Ing. Kolář LadislavNavrátilovaPo 13:20-14:20Po 13:20-14:21Po 14:10-15:10Po 14:10-15:11
Mgr. Kotrbová MartinaNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:56Út 14:10-14:57Út 14:10-14:58
Mgr. Kotrbová TerezaNavrátilovaSt 14:10-14:55St 12:25-13:10St 14:10-14:55St 12:25-13:10
Ing. Koubová JitkaPodskalskáPá 13:20-14:20Pá 13:20-14:20Pá 13:20-14:20Pá 13:20-14:20
Mgr. Koukolík TomášPodskalskáSt 15:00-15:45St 15:00-15:45St 15:00-15:45St 15:00-15:45
Ing. Koza OldřichPodskalskáÚt 15:00-15:45Út 15:00-15:45Út 15:00-15:45Út 15:00-15:45
Mgr. Krámek VáclavPodskalskáPo 14:00-14:45Po 14:00-14:45Po 14:00-14:45Po 14:00-14:45
Krmenčíková JolanaNavrátilovaSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Ing. Lukešová EvaPodskalskáÚt 14:15-15:00Út 14:15-15:00Út 14:15-15:00Út 14:15-15:00
 PodskalskáČt 6:50-7:40Čt 6:50-7:40Po 6:50-7:40Čt 6:50-7:40
Mgr. Máhrlová ZuzanaPodskalskáSt 14:15-14:55St 14:15-14:55St 14:15-14:55St 14:15-14:55
Mgr. Machková IvaPodskalskáSt 13:20-14:05St 13:20-14:05St 13:20-14:05St 13:20-14:05
RNDr. Maredová JanaPodskalskáPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 15:00-15:45
Ing. Matyáš JanPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Ing. Maxová AlenaPodskalskáSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Mgr. Morávek PavelPodskalskáPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Čt 7:00-7:45St 7:00-7:45
Mgr. Moulis PetrNavrátilovaSt 14:10-14:55St 14:10-14:56St 14:10-14:57St 14:10-14:58
PaedDr. Niederlová HelenaPodskalskáPo 14:10-14:30Po 14:10-14:30Po 14:10-14:30Po 14:10-14:30
Ing. Ondrášková Dana, CSc.
výchovný poradce
PodskalskáPo od 15:45Po od 15:45Po od 15:45Po od 15:45
Ing. Ondrášková Dana, CSc.
výuka
PodskalskáSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Mgr. Polívková BohuslavaNavrátilovaČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Mgr. Presová KateřinaPodskalskáČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Mgr. Raška PavelPodskalskáÚt 14:10-14:55Po 12:25-13:10Út 14:10-14:55Po 13:20-14:05
Ing. Starosta Filip, Ph.D.NavrátilovaPo 7:00-7:45Po 7:00-7:46Po 7:00-7:47Po 7:00-7:48
Mgr. Škapová HedvikaPodskalskáSt 12:25-13:10Po 13:30-14:10St 14:05-14:50Po 13:30-14:10
Ing. Šlesingerová RomanaPodskalskáPo 15:00-15:45Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Ing. Šmejkalová HelenaPodskalskáSt 15:00-15:45Čt 14:10-14:55Út 15:00-15:45Út 13:20-14:05
RNDr. Šprincová HanaNavrátilovaPo 13:20-14:00Po 13:20-14:01Po 13:20-14:02Po 13:20-14:03
Ing. Štěpánková MartinaPodskalskáSt 7:10-7:45St 14:10-14:55St 7:10-7:45St 13:20-14:05
Mgr. Tichá LuciePodskalskáPo 14:10-14:55St 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Mgr. Tobiáš JiříNavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:56Po 14:10-14:57Po 14:10-14:58
Ing. Trnková MarieNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:46Pá 7:00-7:47Pá 7:00-7:48
Ing. Tuscher MiroslavPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Mgr. Tuscherová JitkaNavrátilovaPo 14:05-15:00Po 14:05-15:01Po 14:05-15:02Po 14:05-15:03
Mgr. Vaculík LubošPodskalskáPo dohoděPo dohoděPo dohoděPo dohodě
Ing. Vaňková MarkétaPodskalskáPo 15:50-16:35Po 15:50-16:35Po 15:50-16:35Út 7:00-7:45.
Ing. Vaňková ZuzanaPodskalskáPo 6:30-7:30Po dohoděPo 6:30-7:30Po 6:30-7:30
Mgr. Vischi JanaNavrátilovaÚt 13:20-14:05Út 13:20-14:06Út 13:20-14:07Út 13:20-14:08
Ing. Vrbenská EvaPodskalskáČt od 6:20Čt od 6:20Čt od 6:20Čt od 6:20

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární pořádá ve školním roce 2017/2018 třídní schůzky ve dnech:

20. 11. 2017
16. 4. 2018

Třídní schůzky pro všechny studijní obory se budou konat vždy od 18:00 v bodově v Podskalské 10.