Nahoru

Konzultace vyučujících G, SPŠ a SOŠ ve školním roce 2022/2023

vyučující budova týden 1 (lichý) týden 2 (sudý) týden 3 (lichý) týden 4 (sudý)
Romana Balážová (výchovná poradkyně)PodskalskáÚt 13:30-14:30Út 13:30-14:30Út 13:30-14:30Út 13:30-14:30
Romana Balážová (vyučující)PodskalskáSt 13:30-14:30St 13:30-14:30St 13:30-14:30St 13:30-14:30
Lucie BěhounkováPodskalskáÚt 13:20-14:05Út 13:20-14:05Út 13:20-14:05Út 13:20-14:05
Mgr. Michaela BennettNavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
 PodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Martin BeňoPodskalskáÚt 7:15-7:45Út 7:15-7:45Út 7:15-7:45Út 7:15-7:45
Zuzana BeňováPodskalskáČt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45
Pavel BranýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Jiří BrunaPodskalskáPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
Radka DernerováNavrátilovaÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Ing. Jiří DivokýNavrátilovaÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Martin DlabalPodskalskáPo 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40
Jana FantováNavrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Jitka FreudlováPodskalskáPo 15:45-16:30Po 15:45-16:30Po 15:45-16:30Po 15:45-16:30
Mgr. Helena GrůzováNavrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Alexandra GubováNavrátilovaÚt 14:05-14:50St 14:05-14:50Út 14:05-14:50St 14:05-14:50
Jindřiška HeřmánkováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Jiří HrubýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Karel HřídelNavrátilovaPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
 PodskalskáPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
Milan ChmelařPodskalskáPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Mgr. David Jašek (Podskalská, kabinet 306)NavrátilovaČt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45
 PodskalskáČt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45Čt 7:15-7:45
Jana KarbanováPodskalskáÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Petra KejdováPodskalskáČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
Ing. Anna KočanováNavrátilovaSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Jan KolářPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ondřej KolínPodskalskáČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Martina KotrbováNavrátilovaÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Jitka KoubováPodskalskáPo 13:10-14:05Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Eva KoudelkováPodskalskáPo 15:00-15:45Po 15:00-15:45Pá 7:00-7:45Po 15:00-15:45
Tomáš KoukolíkPodskalskáČt 12:25-13:10Čt 12:25-13:10Čt 12:25-13:10Čt 12:25-13:10
Oldřich KozaPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Václav KrámekPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Anna KučerováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Iva MachkováPodskalskáPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Jana MaredováPodskalskáČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
 PodskalskáPo 7:10-7:45Po 7:10-7:45Po 7:10-7:45Po 7:10-7:45
Jan MatyášPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Alena MaxováPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Romana MikuláškováPodskalskáČt 13:20-14:05Čt 13:20-14:05Čt 13:20-14:05Čt 13:20-14:05
Pavel MorávekPodskalskáČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Helena NiederlováPodskalskáPo 15:00-15:45Po 15:00-15:45Po 15:00-15:45Po 15:00-15:45
Mgr. Vendula Pešková, MBA (Podskalská, kabinet 311)NavrátilovaÚt 14:10-14:50Út 14:10-14:50Út 14:10-14:50Út 14:10-14:50
 PodskalskáPo 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05
Michaela PetříčkováPodskalskáPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
Kateřina PresováPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Pavel RaškaPodskalskáPo 13:20-14:05St 14:10-14:55dle dohodaPo 13:15-14:00
Hedvika RingelováNavrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
MVDr. Ondřej RychlíkNavrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Miroslav SazimaNavrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Filip Starosta, Ph.D.NavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Veronika Rausová ŠajtarováNavrátilovaČt 14:05-14:50Čt 14:05-14:50Čt 14:05-14:50Čt 14:05-14:50
Vanda ŠimkováPodskalskáSt 13:20-14:05St 13:20-14:05St 13:20-14:05St 13:20-14:05
 PodskalskáČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Hedvika ŠkapováPodskalskáPá 13:10-14:00Po 13:15-14:00Po 13:15-14:00Po 13:15-14:00
Romana ŠlesingerováPodskalskáPo 13:20-14:05Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 13:20-14:05
Helena ŠmejkalováPodskalskáČt 15:50-16:35Čt 15:50-16:35Čt 15:50-16:35Čt 15:50-16:35
Mgr. Adéla ŠoobováNavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
RNDr. Hana Šprincová (výchovná poradkyně)NavrátilovaÚt 14:05-14:50Út 14:05-14:50Út 14:05-14:50Út 14:05-14:50
RNDr. Hana Šprincová (vyučující)NavrátilovaSt 13:30-14:00Po 13:20-14:30St 13:30-14:00Po 13:20-14:30
Martina ŠtěpánkováPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Ing. Dana ŠvejdováNavrátilovaÚt 14:05-14:50Út 14:05-14:50Út 14:05-14:50Út 14:05-14:50
 Podskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Lucie TicháPodskalskáSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Mgr. Jiří TobiášNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Ing. Marie TrnkováNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Jitka TuscherováNavrátilovaPo 14:15-15:00Po 14:15-15:00Po 14:15-15:00Po 14:15-15:00
Markéta TvrdáPodskalskáSt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Po 14:10-14:45
Luboš VaculíkPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Zuzana VaňkováPodskalskáÚt 6:45-7:30Út 6:45-7:30Út 6:45-7:30Út 6:45-7:30
Petra VondrováPodskalskáČt 7:15-7:45Po 13:30-14:00Út 7:15-7:45Po 13:00-13:30
Eva VrbenskáPodskalskádle dohodyČt 7:00-7:45dle dohodyČt 7:00-7:45
           

V případě potřeby lze individuálně domluvit jiný termín konzultace.